Ремонт плоскої покрівлі

Ціна помірна, якість бездоганна.

Багаторічний досвід фахівців «МК Дніпро» та високий рівень їхньої кваліфікації в даній сфері дають можливість нашій компанії виконувати найскладніші та найоб'ємніші проекти.
Комплекс заходів, пов'язаних з ремонтом і монтажем покрівлі та даху, дуже великий і включає велику кількість робіт. До них відносяться:

  - Виміри та розрахунки;

- виробництво та встановлення різних вузлів;

- виконання покрівельних, гідро- та теплоізоляційних робіт.

Якщо є потреба в ремонті плоскої покрівлі, ТОВ «МК Дніпро» виконає завдання за доступними розцінками. Важливо відзначити, що в нашому арсеналі є готові рішення, проте досить часто застосовують унікальні напрацювання, створені для конкретного замовника. Технічні фахівці дадуть інформацію з усіх питань, що цікавлять клієнта.
Безперечно, при виборі виконавця замовник орієнтується на вартість послуг. Компанія «МК Дніпро» прагне того, щоб кількість клієнтів нашої компанії постійно зростала, чому сприяє розумний підхід до ціноутворення. Цифри в прайсі свідчать: проведений ремонт даху виробничої будівлі або багатоквартирного будинку за своєю вартістю виявиться дуже вигідним для Вас.

photo_1
photo_2

Демонтаж плоскої покрівлі

Звичайно, завдяки сучасним технологіям та матеріалам виконання повного демонтажу даху потрібно досить рідко. Середній термін служби покрівельних покриттів зріс до 20 років. Але ще існує ризик виникнення несподіваних пошкоджень, усунення яких неодмінно вимагає виконання демонтажних робіт. Якщо виключити фізичне зношування покрівлі, то погодні умови, мабуть, найпоширеніша причина демонтажу покрівлі.
При цьому від того, наскільки якісно було проведено демонтаж покрівлі, багато в чому залежить якість монтажу нового покрівельного покриття.
Виконання демонтажних робіт варто довіряти тільки професіоналам, які володіють необхідними для виконання цієї кропіткої роботи знаннями, а також відповідним обладнанням.
Робочі, що виробляють демонтаж, неодмінно повинні мати надійно закріплений до покрівельних конструкцій високої міцності монтажний пояс і бути взутими у взуття з ковзною підошвою.

demontazh-myagkoj-rulonnoj-krovli-1
демонтаж-2

Ремонт плоскої покрівлі з використанням рулонних матеріалів - євроруберойд

При монтажі м'якої покрівлі використовуються бітумні матеріали, завдяки яким забезпечується достатня міцність, необхідний рівень звукоізоляції, водонепроникність і легка вага. Бітумне покриття, яке відрізняється до того ж відносно невеликою вартістю, з успіхом використовується при монтажі покрівлі банків, магазинів і торгових центрів, офісних приміщень і будинків.
Процес монтажу даху будинку, при цьому, відрізняється відсутністю сполучних деталей та пристроїв, за рахунок чого спрощується технологічний процес, а ціни розраховуються виходячи з кількості та якості матеріалів, що використовуються.

Запрошуємо скористатися багаторічним досвідом та високою кваліфікацією співробітників нашої компанії, що надає послуги з вибору оптимального матеріалу, а також:

-покрівельним роботам при створенні дахів банків, заводів та торгових комплексів;
-настилу дахів багатоквартирних будинків;
-всім видам ремонту, включаючи аварійний та комплексний;
-санації та постійному обслуговуванню.

Крім високого рівня професіоналізму, надійності та кваліфікації порадують замовника та помірні розцінки як на влаштування нової покрівлі, так і на проведення ремонтних робіт з герметизації та гідроізоляції дахів. Ми гарантуємо ідеальне поєднання якості, часу виконання та ціни.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Ремонт плоскої покрівлі з використанням ПВХ мембрани

Плоска покрівля з мембраною ПВХ вже зарекомендувала себе як якісна покрівельна система.

Влаштування таких систем економічно виправдане особливо на плоских покрівлях великих комерційних будівель – торгових та логістичних центрів, виробничих та складських споруд з високими вимогами до якості в процесі експлуатації.

Система плоскої покрівлі з ПВХ мембраною має відмінні технічні характеристики, добре переносить як високі, так і низькі температури, має невелику вагу, що дозволяє знизити навантаження на несучі конструкції будівлі.

Плоска покрівля з мембраною ПВХ відрізняється своєю надійністю і довговічністю. Така система може прослужити до 50 років. Як правило, основою покрівельної системи є профільований лист, утеплювачем - жорсткі мінераловатні плити або комбінування мінераловатних плит та екструзійного пінополістиролу.

Система плоскої покрівлі з мембраною ПВХ забезпечує відмінну гідроізоляцію покрівлі, тому при її монтажі використовувати додаткову гідроізоляцію немає необхідності.
Монтаж плоскої покрівлі з мембраною ПВХ здійснюється досить швидко.

Після монтажу покрівельного покриття з мембрани ПВХ на покрівлі обов'язково повинні бути змонтовані захисні пішохідні доріжки.

logicroof-walkway-puzzle-dlya-sozdaniya-dorozhek-na-krovle

У разі виникнення механічних пошкоджень від стороннього впливу чи реконструкції ремонт полягає у встановленні латок, лише трохи перевищують місце ушкодження. Головним мінусом мембранної покрівлі є її ціна, яка значно перевищує, наприклад, вартість євроруберойду.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
photo_14

Гідроізоляція покрівлі. Технологія роботи

У тому випадку, якщо потрібна гідроізоляція м'якої покрівлі, використання поліпропіленових гідроізоляційних плівок з покриттям антиконденсатним гідроізоляції може бути використана і інша технологія. Наприклад, за допомогою сухих будівельних сумішей. Якісна гідроізоляція плоскої покрівлі, підвалу, цокольних поверхів та басейнів виконується з використанням сумішей різного складу. Склад сумішей залежить від конкретного випадку.

Так, гідроізоляція підвалу та плоскої покрівлі виконуються з використанням різних будівельних сумішей. Також є спеціальні протипожежні суміші, що зробить будівлю, таку як приміщення магазину, наприклад, захищеним і від вологи, і від вогню.

Проникаюча гідроізоляція є унікальною системою захисту бетону від води та агресивних середовищ. Гідроізоляція активно застосовується у житловому, промисловому та діловому будівництві. Суміші гідроізоляції складаються з цементу, кварцового піску та хімічно активних добавок. В основі дії матеріалу закладено унікальний ефект. Хімічні компоненти гідроізоляції, проникаючи до структури бетону (до 90 см), створюють у ньому вічні кристали, які перешкоджають проникненню води. Унікальні властивості матеріалу для гідроізоляції – підвищення водонепроникності бетону від вихідних показників більш ніж на чотири щаблі, міцності бетону на стиск до 20%, морозостійкість – на 100 циклів.

Матеріали гідроізоляції застосовуються на стадії нового будівництва. Як добавка застосовується гідроізоляція Пенетрон Адмікс, який надає бетону властивість до самозаліковування тріщин з розкриттям до 0,4 мм.

Гідроізоляція цієї системи застосовується в багатьох країнах світу, визнана професіоналами кращою і не має аналогів.

Герметизація покрівлі необхідна для захисту від впливів водно-сольових розчинів та води на покрівлю безпосередньо («покрівельний пиріг») та підпокрівельний простір. Основними причинами пошкодження та передчасного зносу покрівлі є вологість, спричинена різними атмосферними факторами.

Відсутність герметизації покрівлі може призвести не тільки до виникнення різних дефектів покрівельного матеріалу, протікання, але і загального зниження експлуатаційних властивостей покрівлі. Чому так необхідно проводити герметизацію покрівлі приміщень Щоб уникнути надто дорогого ремонту та обійтися малими витратами, необхідно своєчасно здійснювати поточний ремонт покрівлі, а також виконувати роботи з герметизації. Порушення правил герметизації даху призводить до частого ремонту внутрішнього оздоблення будівлі. Правильно виконана герметизація покрівлі з використанням якісних матеріалів не дозволить волозі накопичуватися в підпокрівельному просторі та знизить ймовірність виникнення протікання.

Компанія «МК Дніпро» пропонує послуги з герметизації даху. Великий досвід роботи, колектив професійних майстрів та використання у своїй роботі лише найкращих матеріалів дозволили нам за час свого існування заслужити репутацію відповідального та надійного виконавця. Звертаючись до нашої компанії, Ви можете бути впевнені в:

  • високій якості виконання всіх робіт;
  • уважному відношенні;
  • повному дотриманні всіх домовленостей та строків;
  • адекватної вартості робіт.

Фахівці компанії «МК Дніпро» мають високий рівень підготовки та практичні навички поточного, косметичного та капітального ремонту покрівлі на висоті. Наші співробітники працюють за сучасними технологіями з використанням спеціального обладнання. На сьогоднішній день ми готові провести повний спектр робіт з покрівлею

geremetizazia_1
photo_2